Adwokat Lubawa

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej w Lubawie i okolicach, to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza kancelaria adwokacka, z siedzibami w Ostródzie i Olsztynie, świadczy kompleksowe usługi prawne, w tym również obsługę prawną w Lubawie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 2012 roku, a przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie, reprezentując naszych Klientów w ponad 1000 sprawach sądowych.

Strona główna » Adwokat Lubawa
Adwokat Łukasz Pokropiński
Adwokat Lubawa

Kancelaria adwokacka Lubawa

Nasza kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną przede wszystkim klientom indywidualnym oraz małym przedsiębiorcom w Lubawie. Nasza specjalizacja obejmuje różnorodne dziedziny prawa, w tym:

  • Prawo cywilne - pomagamy w rozwiązywaniu spraw związanych z umowami, nieruchomościami, odszkodowaniami i innymi aspektami prawa cywilnego.

  • Prawo rodzinne - zapewniamy wsparcie w sprawach rozwodowych, podziału majątku, alimentach i innych kwestiach rodzinnych.

  • Prawo spadkowe - pomagamy w sprawach związanych z dziedziczeniem, sporządzaniem testamentów i rozliczaniem spadków.

  • Odszkodowania - reprezentujemy Klientów w sprawach o odszkodowania, w tym wypadkach komunikacyjnych i medycznych.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w innych dziedzinach prawa, również możemy Ci pomóc. Nasza elastyczność i doświadczenie pozwalają nam podejmować się różnorodnych spraw prawnych na życzenie Klientów.

Historia i doświadczenie

Kancelaria prawna Lubawa

Adwokat Łukasz Pokropiński, założyciel kancelarii, ma za sobą długoletnie doświadczenie w pracy prawniczej. W latach 2010-2011 pełnił funkcję wykładowcy w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie, gdzie prowadził zajęcia z prawa cywilnego, rodzinnego oraz prawa pracy. W okresie 2011-2012 był również wykładowcą w Gdańskiej Wyższej Szkole Administracji. To doświadczenie akademickie pozwoliło mu zgłębić teorię prawa i przekazać ją kolejnym pokoleniom przyszłych prawników.

Dodatkowo, od roku 2010 Łukasz Pokropiński łączył pracę akademicką z aplikacją adwokacką oraz współpracą jako prawnik w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Regionalnym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. To zaangażowanie w życie społeczne i zawodowe pozwoliło mu wypracować umiejętności interpersonalne, które są niezwykle przydatne w pracy prawnika. Własną kancelarię adwokacką Łukasz Pokropiński otworzył w roku 2012. Od tego czasu działa na rzecz klientów indywidualnych i instytucjonalnych, wspierając ich w różnych dziedzinach prawa. To już ponad dekada działalności, która zaowocowała setkami zadowolonych klientów i tysiącami rozwiązanych spraw.

Prawnik Lubawa

O naszej kancelarii prawnej można powiedzieć jeszcze wiele więcej. Nasza historia, zaangażowanie społeczne, i indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi. Nasza kancelaria adwokacka to nie tylko zespół prawników. To ludzie, którzy rozumieją Twoje potrzeby i problematykę, z którą się zwracasz. Nasza praca to nie tylko wykonywanie obowiązków zawodowych, to przede wszystkim budowanie relacji opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w sprawach rodzinnych, spadkowych, cywilnych, czy też innego rodzaju wsparcia prawno-prawnego, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, w którym Twoje prawa i interesy są chronione z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Adwokat Łukasz Pokropiński serdecznie zaprasza mieszkańców Lubawy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną oraz obsługę Twoich spraw. Niezależnie od rodzaju problemu, jesteśmy gotowi stanąć na wysokości zadania. Dla osób fizycznych oferujemy wsparcie w dziedzinach takich jak prawo rodzinne, cywilne, spadkowe i odszkodowawcze. Przedsiębiorcom proponujemy szeroki zakres usług z zakresu prawa gospodarczego.

© 2022 Kancelaria Adwokacka Olsztyn Ostróda - Adwokat Łukasz Pokropiński. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat