Adwokat Nowe Miasto Lubawskie

Szukasz doświadczonego adwokata w Nowym Mieście Lubawskim? Witamy Cię w Kancelarii Adwokackiej Łukasza Pokropińskiego, miejscu, gdzie Twoje prawnicze potrzeby są naszym priorytetem. Nasza kancelaria, zlokalizowana w Ostródzie i Olsztynie, działa w ścisłym sąsiedztwie budynków sądowych, co pozwala nam zapewnić Ci sprawną i efektywną obsługę prawną

Strona główna » Adwokat Nowe Miasto Lubawskie
Adwokat Łukasz Pokropiński
Adwokat Nowe Miasto Lubawskie

Kancelaria adwokacka Nowe Miasto Lubawskie

Od 2012 roku, nieprzerwanie świadczymy usługi prawne na rzecz naszych klientów. Nasze doświadczenie wynikające z reprezentacji w ponad 1000 sprawach sądowych pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu klientów. Nasza misja to nie tylko reprezentowanie praw naszych klientów, ale także znajdowanie rozwiązań praktycznych, które realizują ich cele przy minimalnych kosztach. Adwokat Łukasz Pokropiński jest zawsze gotowy, by sprostać Twoim potrzebom. Wspierany jest przez zespół rzeczoznawców sądowych, ekonomistów i doradców podatkowych. Nasza kancelaria ściśle współpracuje również z wybranymi Kancelariami Notarialnymi i Komorniczymi, aby zapewnić Ci kompleksową obsługę prawną.

Adwokat Łukasz Pokropiński

Kancelaria prawna Nowe Miasto Lubawskie

Łukasz Pokropiński to prawnik z pasją i wykształceniem. W latach 2010-2011 był wykładowcą w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie (Wydział Zamiejscowy w Olsztynie), a w latach 2011-2012 wykładowcą w Gdańskiej Wyższej Szkole Administracji (Wydział Zamiejscowy w Olsztynie). Prowadził zajęcia z różnych dziedzin prawa, w tym prawa cywilnego, rodzinnego i prawa pracy. Ponadto, od roku 2010 połączył odbywanie aplikacji adwokackiej z pracą akademicką oraz współpracą jako prawnik w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Regionalnym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. W roku 2012 otworzył własną kancelarię adwokacką. Od tego czasu, świadczy profesjonalne usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Naszym celem jest zapewnienie skutecznej i kompleksowej obsługi prawnej dla każdego klienta, dlatego oferujemy szeroki zakres usług adwokackich, w tym porady prawne, reprezentację przed sądami oraz mediacje.

Prawnik Nowe Miasto Lubawskie

Korzystając z usług adwokata, wielu ludzi w Nowym Mieście Lubawskim i okolicach znajduje się w sytuacjach, które wymagają pomocy prawnej. To mogą być sprawy rodzinne, spadkowe, związane z prawem pracy, konflikty cywilne lub wiele innych kwestii, które wpływają na życie codzienne i przyszłość. W takich momentach profesjonalna pomoc prawnika może okazać się niezbędna. Adwokatura to nasza pasja, a klientowie są naszą najwyższą wartością. Dlatego też, jeśli potrzebujesz pomocy prawnej w Nowym Mieście Lubawskim lub okolicach, zachęcamy do skorzystania z usług Kancelarii Adwokackiej Łukasza Pokropińskiego. Jesteśmy gotowi, by wesprzeć Cię w rozwiązaniu Twoich prawnych problemów i reprezentować Twoje interesy.

Jesteśmy przekonani, że każda sprawa jest wyjątkowa. Dlatego nasza pomoc prawna skupia się przede wszystkim na klientach indywidualnych oraz małych przedsiębiorcach. Specjalizujemy się w dziedzinach prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego oraz dochodzenia odszkodowań. Jeśli Twoja sprawa wymaga innych specjalizacji prawniczych, podejmiemy się jej z determinacją i wiedzą. Jako Kancelaria adwokacka z bogatym doświadczeniem, zawsze dążymy do zrozumienia potrzeb naszych klientów i dostosowujemy nasze działania do ich indywidualnych potrzeb. Działamy transparentnie, a szczególną uwagę zwracamy na budowanie trwałych relacji z naszymi klientami.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Zapraszamy Cię do skorzystania z usług Adwokata Łukasza Pokropińskiego. Tworzymy zespół doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w świadczeniu usług prawnych na rzecz Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Bez względu na rodzaj sprawy, możesz być pewien, że jesteśmy tu, by Ci pomóc.

© 2022 Kancelaria Adwokacka Olsztyn Ostróda - Adwokat Łukasz Pokropiński. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat