Wynagrodzenie

Fachowa pomoc prawna - rozsądna, atrakcyjna cena, dogodne formy płatności.

Strona główna » Wynagrodzenie
Pieniądze
Kancelaria świadczy usługi najwyższej jakości oferując jednocześnie atrakcyjne ceny i wygodne dla Klienta formy płatności. W uzasadnionych przypadkach uregulowanie kosztów związanych z udzieloną pomocą prawną możliwe jest w formie ratalnej.

Wysokość wynagrodzenia za świadczone usługi, każdorazowo uzależniona jest od rodzaju i charakteru sprawy oraz stopnia jej skomplikowania. Elementy te oceniane są zawsze podczas rozmowy z Klientem. Wówczas też proponowana jest wysokość wynagrodzenia. Wstępną wycenę dotyczącą kosztów związanych z udzieleniem porady prawnej oraz sporządzeniem niektórych pism procesowych można uzyskać również telefonicznie.

Dla Kancelarii szczególnie ważne jest, aby wszelkie koszty związane ze świadczoną pomocą prawną były dla Klienta jasne i jednoznaczne od samego początku. Z tego względu Kancelaria oferuje system wynagradzania ryczałtowego tj. ustalanego z góry za całe zlecenie, niezależnie od tego jak duży będzie nakład pracy przy jego wykonaniu i jak długo jego wykonanie będzie trwało. Powyższy sposób rozliczeń gwarantuje, że Klient w trakcie realizacji zlecenia nie będzie zaskakiwany żadnymi dodatkowymi kosztami.

W przypadku przyjęcia sprawy do prowadzenia przed sądem, opłata za udzieloną wcześniej poradę prawną zostaje zawsze zaliczona na poczet wynagrodzenia za prowadzenie sprawy.

W przypadku wygrania sprawy przed sądem, koszty poniesione przez Klienta w związku z udzieloną przez Kancelarię pomocą prawną, zwraca przeciwnik procesowy.

Więcej informacji

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapoznaj się ze darmowymi artykułami na blogu lub skorzystaj z usług kancelarii.

ul. Jana III Sobieskiego 3c/9 (I piętro)
14-100 Ostróda

ul. Linki 3/4 pok. 311 (III piętro)
10-545 Olsztyn

© 2022 Kancelaria Adwokacka Olsztyn Ostróda - Adwokat Łukasz Pokropiński. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat