Blog – dla kogo i po co?

Młotek sędziowski

Witam!

Jako, że jest to pierwszy wpis na blogu, chciałbym wyjaśnić w jakim celu powstał oraz do kogo jest skierowany.

Przede wszystkim tematyka bloga w założeniu dotyczyć ma spraw i problemów prawnych, z którymi przysłowiowy „Kowalski” najczęściej ma do czynienia. Artykuły dotyczyć więc będą głównie tematyki związanej z prawem rodzinnym, prawem spadkowym czy kwestią odszkodowań.

Postaram się pisać w sposób zwięzły, prosty i zrozumiały, tak aby bez ukończenia kilku fakultetów i słownika języka polskiego pod ręką, treść wpisów była zrozumiała i przede wszystkim pomocna dla odbiorców.

Tyle w sferze planów …

Jak to będzie jednak wyglądać w praktyce pokaże przyszłość. W końcu założenia to jedno a realizacja, jest zupełnie czymś innym. Ostatecznie o kształcie bloga i jego istnieniu zdecydują potencjalni czytelnicy. Z uwagi na powyższe zachęcam do sugerowania listy tematów, które Państwa interesują, co można zrobić choćby za pośrednictwem strony na facebooku – https://www.facebook.com/adwokatpokropinski .

Do zobaczenia w kolejnym wpisie.

adw. Łukasz Pokropiński

© 2022 Kancelaria Adwokacka Olsztyn Ostróda - Adwokat Łukasz Pokropiński. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat